Dycha z Górką 2020

Bieg dycha z Górką odbędzie się w innym terminie.

Chcielibyśmy Was wszystkich w najbliższą niedzielę powitać w Obornikach Śląskich, ale niestety w tym terminie w naszej Gminie żadna impreza sportowa i kulturalna, w której bierze udział większa liczba osób  nie może się odbyć.

Podobnie jak Wy cieszyliśmy się i czekaliśmy na Dychę z Górką. Bieg mamy przygotowany. Są numery startowe, chipy, medale, rękawki jako gadżet, nagrody, woda, owoce… Zabezpieczyliśmy również preparaty do dezynfekcji rąk, jednorazowe rękawiczki dla osób z obsługi, itp. Impreza miała odbyć się na wolnym powietrzu.

Dychę z Górką zorganizujemy w najbliższym możliwym terminie. Możemy zapewnić, że na pewno nie będzie to październik :- ). O wszystkim poinformujemy. Zapraszamy.

Bardzo prosimy o zrozumienie sytuacji. Lepiej w najbliższych dniach ograniczyć spotkania i migrację osób z różnych części regionu. Promujemy zdrowy tryb życia, a zdrowie to również profilaktyka.

Do zobaczenia,

Hubert Ozimina i Tomasz Gibalski – organizatorzy, Oborygeni

 

Grupa Biegowa Oborygeni zaprasza na trzeci bieg „Dycha z Górką” – 10 km cross w Obornikach Śląskich. Zawody na tej leśnej, pagórkowatej trasie odbyły się w ubiegłym roku i dwa lata temu.

DATA: 15 marca 2020, niedziela
GODZINA: 11:00
START/META: Oborniki Śląskie, plac ul. Kasztanowa
DYSTANS: 10 km (dwie pętle 5 km)
TRASA: las (tzw. Grzybek), przewyższenia
CENA: od 45 zł

PATRON MEDIALNY:

 

 

W PAKIECIE: ręcznie wykonany medal, gadżet, pomiar czasu, posiłek regeneracyjny, woda
NAGRODY: kategoria open, kategorie wiekowe (miejsca 1-3), kategoria drużynowa, losowanie nagród.

ZAPISY: ZAPISY
REGULAMIN: http://oborygeni.pl/dycha-z-gorka/regulamin/

FACEBOOKhttps://www.facebook.com/dychazgorka/

Biegniemy w ostatni weekend zimy. Przegonimy zimę, zapowiemy wiosnę. 🙂
Zawody odbędą się na tydzień przed Półmaratonem Ślężańskim, to odpowiedni moment na ostatni, mocny, „górski” sprawdzian.

DO ZOBACZENIA