Superoborygeni na Superbiegu

Jesteśmy na podium cyklu półmaratonów górskich Runner’s World SuperBieg. Zajęliśmy trzecie miejsce. Nasza drużyna, jako jedyna uczestniczyła we wszystkich, dziesięciu biegach rywalizacji.

Największy udział w zdobyciu tytułu trzeciej najszybszej drużyny Runner’s World SuperBieg 2017 mieli Agnieszka Górniak-Antkowiak, Krzysiek Buryło i Tomek Gibalski. Praktycznie to ich czasy na dystansie półmaratonu liczyły się do klasyfikacji generalnej.

Oborygeni na podium

Oborygeni na podium

Walczyliśmy przez pół roku. Przez cały czas utrzymywaliśmy się na pozycji lidera tabeli generalnej. Zdecydował jednak ostatni, październikowy wyścig w Świeradowie-Zdrój. Cykl rozpoczął się w kwietniu w Miękini. Co kilka tygodni biegaliśmy po okolicach Zdzieszowic na Opolszczyźnie, Jeleniej Góry, Polanicy-Zdrój, Wisły, Szklarskiej Poręby, Ludwikowic Kłodzkich, Bielawy i Wałbrzycha.

M40, klasyfikacja generalna, Tomek – 8 miejsce i Miłosz 10 miejsce

Cykl Runner’s World SuperBieg to poza półmaratonami również biegi na dystansie 10km. Brali w nich udział Marzena Gibalska i Olek Oziębała. Marzena wygrała generalkę w swojej kategorii wiekowej, a Olek był drugi wśród najmłodszych zawodników.

Marzena Gibalska, 1. miejsce klasyfikacja generalna K40

Olek Oziębała, 2. miejsce klasyfikacja generalna M16

Olek Oziębała, 2. miejsce klasyfikacja generalna M16

Krzysiek Buryło, 2. miejsce klasyfikacja generalna M20

 

wyniki cyklu Runner’s World SuperBieg 2017